Zaskočil vás nedostatek financí na cestách? Půjčku vyřídíte kdekoli!

Celý rok se těšíte na krásnou letní dovolenou. Ať už vyrážíte za nevšedními zážitky do exotických krajin nebo jen do přírody pod stan, vše má své kouzlo. Chcete si odpočinout od každodenního stereotypu, hodit starosti za hlavu a načerpat energii. Jenomže nepříjemné životní situace si nevybírají, a proto i na dovolené se můžete najednou potýkat s nedostatkem financí. Nemusí vás hned někdo okrást o hotovost, všechny doklady a kreditní karty. Může vám také auto vypovědět službu, ubytování nebude splňovat vaše představy a budete chtít jinam, a nebo vás překvapí vysoké ceny za různé turistické atrakce a zážitky. Každý si chce dovolenou hlavně užít, a tak se nabízí možnost krátkodobé finanční výpomoci v podobě půjčky. Je ale možné sjednat rychlý a jednoduchý úvěr právě na cestách?

 

Online půjčka je hned po ruce

Zcela pryč jsou doby, kdy lidé kvůli každé finanční transakci byli nuceni chodit do banky. Postupem času se každodenní bankovnictví přesunulo na internet, který je už samozřejmou součástí každého chytrého telefonu. Svůj bankovní účet tak máte jednoduše pod kontrolou a víte, co si můžete dovolit a co ne. Aby se finanční instituce více přiblížily svým klientům, staly se součástí online prostředí také různé finanční služby, mezi něž patří třeba poskytnutí úvěru. Proto si i během prázdninového cestování můžete jednoduše sjednat půjčku, nemusíte nikde hledat žádnou kamennou pobočku finanční společnosti. Půjčka na benzínce je toho jasným důkazem. Přímo na webových stránkách poskytovatele podáte žádost, vyplníte jednoduchý online formulář a ten odešlete. Následně je ihned zpracován plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o schválení úvěru. Je-li vám půjčka přiklepnuta, můžete si pro hotovost zajet k nejbližší čerpací stanici EuroOil. Obsluha benzinky vám předá peníze do ruky na základě elektronického poukazu, který obdržíte krátkou SMS zprávou. Nikomu nemusíte sdělovat na co peníze potřebujete, vše probíhá zcela anonymně a diskrétně.

 

Zbytečně drahá dovolená

Chcete-li vyrazit někam do světa, je třeba všechno řádně promyslet a propočítat. Zaplatíte nejen za samotný pobyt ve vámi vybrané destinaci, ale také pojištění, dálniční známky, mýtné, cestovní doklady,… to všechno něco stojí. Nechcete-li, aby se vám dovolená zbytečně prodražila, snažte se vyvarovat základních chyb. Odjíždět na poslední chvíli je možná dobrodružné, ale zákonitě na nějakou maličkost zapomenete. Raději věnujte přípravám dostatek času, aby vás na cestách nic nepřekvapilo. Určitě budete klidnější, když zajistíte svůj domov proti zlodějům, včas zkontrolujete technický stav vozidla a kromě peněz v hotovosti si vezmete s sebou kreditní a debetní kartu.

 

Přestože je sjednání online půjčky poměrně snadné a neklade na žadatele žádné vysoké nároky v podobě složité administrativy, vždy si půjčte jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete. Myslete na to, že každá půjčka je závazek, který je nutno splatit.

Komentáře

komentářů