Zábavné testy jen tak pro zábavu a nebo i soutěže o ceny

Z fotografií na sociálních sítích znáte už všechny děti, domácí mazlíčky i protějšky veškerých svých příbuzných a známých, důkladně jste si pročetli motivační citáty a zkontrolovali, co podle statusů měl včera k snídani váš spolubydlící z tábora, kde jste byli, když vám bylo osm?

Na internetu se můžete bavit i učit

Zkrátka tahle sféra internetu vás už nějak moc nepřekvapí. Co ale dělat, když se nudíte, protože jsou zrovna všichni někde ve víru prospěšnějších aktivit a vaším jediným, nijak společenským, protějškem je aktuálně jen blikající obrazovka?

Online se můžete nejen pobavit, ale také se navíc i něco dozvědět. No vida, a to vám ve škole říkali, ať nepromarníte příležitost ke vzdělání, která už se nebude nikdy opakovat. Vaše třídní se ve zoufalé snaze nasoukat vám do hlavy matematické vzorečky poněkud mýlila. Nepočítala totiž s možností online kvízů. Stačí zavítat na stránku, kde jsou k dispozici zábavné testy a je o zábavu i vzdělání postaráno. A pozor, tady rozhodně nebude nikdo řádit s červenou propisovačkou a rozdávat pětky za chyby.

Mimochodem, věděli jste, že slovo kvíz ve smyslu odpovídání na otázku, se objevuje v polovině 19. století? Kdybyste tuhle znalost měli ve školních letech, možná by se na vašem vysvědčení skvěly i lepší známky z dějepisu. Ze školních škamen už jste sice možná pryč, ale pozdě na to, abyste si poněkud vytrénovali svou šedou kúru mozkovou, jistě není.

Rozhodně nehrozí, že byste za chvíli všechny kvízy prošli, jejich soubor je totiž pravidelně aktualizovaný a doplňovaný. Chcete dostávat jako první informace o novinkách? Stačí si přihlásit jejich odběr přes Facebook.

O čem je web Zábavné-testy.cz

Záludné otázky tu na vás číhají z mnoha různých oborů jako finance nebo náboženství. Kdo upřednostní pouze nenáročné pobavení, může se zaměřit na oblast současného dění a vyzkoušet si svoje povědomí třeba o nových filmových hitech. Až se budete příště s kamarády okolo třetí hodiny ráno ve vašem oblíbeném podniku trumfovat, kdo toho více ví, určitě budete mít rázem navrch. Díky užitečným kvízům vás už zaručeně nenachytají ani marketingoví experti. Až příště půjdete do nákupního centra, vaše peněženka zažije nebývalý pocit bezpečí.

Usnadnit si obratem můžete i procházení testů. Stačí jedním kliknutím měnit jejich řazení, a to buď podle posledního přidaného kvízu, případně podle jejich obliby mezi ostatními.

Co dalšího vám stránka nabízí

Svoje síly můžete poměřit otevřeně právě i s dalšími uživateli webu. Žebříček nejúspěšnějších luštitelů se zobrazuje vždy v pravé části úvodní stránky. Pokud vás zajímá vaše přesné pořadí, stačí tabulku rozkliknout pro podrobnější zobrazení.

Chtělo by to i nějakou lukrativnější odměnu než pouhé poučení? Znalosti jsou fajn, ale co si za ně pořídíte? Tak v tomto případě za vědomosti můžete získat mimořádně zajímavé ocenění. Třeba v podobě poukázky na pravidelný sedmidenní odběr pizzy, jak tomu bylo v předešlých soutěžích. Stačilo dosáhnout požadovaného počtu bodů v testu, test nasdílet prostřednictvím Facebooku a pak už nezbývalo než jen doufat, že štěstí se usměje právě na vás.

V případě, že byste našli v testech nepřesnosti nebo chyby, neváhejte nás na to upozornit. Obratem se budeme vaší připomínce věnovat a test upravíme, chceme totiž, abyste se mohli na naše stránky spolehnout. Stejně tak můžete zaslat nápady na vlastní zajímavé testy, které můžeme zveřejnit pro ostatní.

Neváhejte a mrkněte se na www.zabavne-testy.cz, kde třeba zrovna teď může probíhat soutěž o ceny nebo si jen poměříte své znalosti a získané body se Vám připíšou do žebříčku, kde uvidíte i ostatní hráče.

Komentáře

komentářů