Tento trik Vás během malé chvíle zbaví bolesti v krku.

untitled-1 Tohle se Vám bude hodit vždycky. A pečlivě si to pamatujte, protože se blíží podzim, kdy se střídá ještě teplé počasí s chladným a deštivým, a to s sebou přináší typická onemocnění, jako je chřipka a angína. Dlouhé vysedávání v čekárně plné dalších nemocných a následně v lékárně, kde si předražené léky vyzvedáme, nám také na zdraví velmi nepřidá. Máme pro vás tedy účinné řešení, v podobě starého tradičního receptu, který si můžete připravit v pohodlí domova, a který vám navíc uleví od bolesti v krku už do čtyř hodin. Což je super.

Co budete potřebovat?

  • 80g kmínu
  • vodu
  • Jakýkoli alkohol nad 40% (vodka, absinth, slivovice a jiné)

Jaký je postup?

Do kastrůlku si dáte 80g kmínu, zalijete ho 200ml vody a přivedete do varu. Necháte 15 minut vařit a pak plotýnku vypnete. Měla by vám vzniknout hustá směs, podobná kávové usazenině. Vezmete si cedník a tuto vzniklou směs přes něj scedíte a dolijete do ní ještě 50ml vody. Opět začnete vařit, a jakmile dojde do bodu varu, vypnete ji. Kastrůlek se směsí necháte vychladnout a pak přidáte jednu polévkovou lžíci alkoholu dle vašeho výběru. A máte hotovo! untitled-1

Jak používat?

Tento lék konzumujte v podobě 1 polévkové lžíce každou půl hodinu. Už po dvou hodinách byste měli cítit první výsledky. Po čtyřech hodinách zcela odezní bolest v krku. Pokud vás trápí opravdu silná chřipka nebo angína a ani po čtyřech hodinách užívání vám není lepší, pokračujte v užívání, dokud se vám neuleví.Tím, že je v tomto přípravku obsažen alkohol, neměli byste během ani bezprostředně poté řídit automobil, nebo vykonávat jakoukoli jinou činnost, kde by vás mohly účinky alkoholu negativně ovlivnit.
loading...