Jednoduchý způsob, jak získat odměny za Vaši i cizí hypotéku

Pokud znáte někoho, kdo se právě rozhoduje pro vlastní bydlení, a uvažuje o vyřízení hypotéky, měli byste zpozornět. Za cizí hypotéku lze totiž získat i zajímavou odměnu. Jak to a jak celý systém odměňování funguje?

Co je odměna za hypotéku a co obnáší její získání

Odměny za hypotéky můžete získat za libovolného klienta, kterého doporučíte a on možnost hypotéky reálně využije. Ať tím dotyčným zájemcem bude váš známý či příbuzný, možnost využít tohoto bonusu se vztahuje na každého z nich. Odměny se mohou navíc týkat i refinancování hypotéky. Nikoli již však v okamžiku, kdy by refinancování proběhlo ve stejné bance, v níž aktuálně vám blízká osoba hypotéku splácí. A pozor, nově, konkrétně od 1. května 2017, lze získat stejně tak i odměnu za hypotéku vlastní. Vy jako odměňovaný byste ovšem měli být fyzickou osobou, to znamená nepodnikající. Pokud byste odměnu chtěli získat jakožto podnikatelé, je zapotřebí se individuálně o konkrétním postupu informovat.

Co obnáší odměny za hypotéku prakticky?

Podmínkou je pouze získání souhlasu dotyčné osoby s tím, aby poskytla svoje kontaktní údaje. S těmi není nutné chodit nikam na pobočku, ale stačí je online zadat do formuláře. Není třeba se tohoto postupu obávat, s veškerými citlivými informacemi je podle toho nakládáno se zachováním diskrétnosti. Vše ostatní vyřídí bez vaší asistence zástupci společnosti, další kroky podstupovat nemusíte.

Vyplacení odměny proběhne do 30 dnů od dokončení čerpání hypotečního úvěru. Nechat si vyplatit finanční prostředky můžete buď v hotovosti nebo převodem na bankovní účet. Výše tohoto bonusu se odvíjí od finální částky, na kterou se uzavře hypotéka. Abyste měli jistotu, že vše proběhlo korektně, obdržíte ještě závěrem o proběhnuté transakci potvrzení.

Marketingový trik nebo skutečně efektivní systém

Jde v konečném důsledku o jednoduchý, přitom však poměrně efektivní způsob, jak si přivydělat. Lze totiž předpokládat, že zájemců o hypotéky ani do budoucna nepřestane ubývat, takže i vy sami zaručeně ve svém širším okolí někoho takového znáte a můžete tuto šanci využít.

Podobná praxe je poměrně oblíbenou marketingovou praktikou rovněž mezi samotnými bankami. V tomto případě však za odměnou za hypotéku nestojí ani bankovní instituce, ale ani MLM společnost. Proto také není cílem vygenerovat co nejvyšší počet osob a získávat na nich provize. Zohledněny jsou striktně zájmy klienta. Proto je také možné poskytovat i komplexní servis v této oblasti.

Proč neřešit hypotéku samostatně?

Vybrat si správně hypotéku totiž nemusí být zcela snadné, zejména pro naprostého laika v oblasti finanční problematiky. Služby proto zahrnují srovnání nabídek jednotlivých bank v podobě srozumitelné kalkulace, poradenství před uzavřením hypotéky a současně i podporu při čerpání úvěru a jeho splácení. Rozhodnutí totiž po konzultaci s odborným poradcem vždy zůstává záležitostí klienta. Vzhledem ke kompletnímu pokrytí trhu můžete využít kombinaci produktů i služeb a současně i možnost uplatnění systému slev a zvýhodnění. V neposlední řadě získáte též spolehlivého partnera pro řešení veškerých nutných administrativních náležitostí, jako je zapisování do katastru nemovitostí atd.

Ušetříte tak nezanedbatelné množství času, hypotéku lze vyřídit za těchto podmínek přibližně do deseti dnů od dodání kompletních podkladů. Schvalování hypotéky také není úplně jednoduchým procesem. Může se v některých případech protáhnout dokonce i na několik týdnů, pokud jsou nějaké nesrovnalosti v příjmech žadatele, právní chyby u nemovitosti a pod. Podstatným způsobem ovšem tato doba záleží na vás a na tom, jak důslední například budete při přípravě nezbytných dokumentů. V případě, že na něco zapomenete, riskujete zbytečné průtahy. Toho se můžete vyvarovat, pokud se svěříte do rukou odborníkům.

Komentáře

komentářů